ajo që ne ofrojmë

Hebei Superformance Trading Co, Ltd themeluar në vitin 1994, është një prodhim profesionale dhe eksportit, të vendosura në Shijiazhuang, në veri të Kinës.

Ne jemi te specializuar në workwear, veshin në natyrë, softshell dhe pambuku & T / C stërvitje pëlhurë, etj ..

Ne vet dy fabrika afër qytetit tonë. Çdo fabrikë ka mbi 100 punëtorë të kualifikuar dhe 4 linja prodhimi. Të gjithë punëtorët janë nga zona lokale. makinë qepëse kryesor i jonë është markë e famshme JUKI, është importuar nga Japonia. Capcity prodhimit është e qëndrueshme në të gjithë vitit.

Prodhimet tona eksportohen kryesisht në tregun evropian dhe gëzojnë një reputacion shumë të mirë në mes të konsumatorëve.

Lexo më shumë